رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بهترین مدل و مارک یو پی اس سال ۲۰۱۸


andres8 مهمان

ارسال های توصیه شده

مدل های جدید یو پی اس دارای مقامت و طول عمر بیشتر بوده و در شکل ظاهری و ابعاد مباسب تولید شده اند به عنوان بهترین یو پی اس از نظر کاربران و مشتریان شناخته میشوند.

بهترین مارک یوپی اس از لحاظ کیفیت و کارایی از دیدگاه مشتریان برند EXIMPOWER انتخاب شده است که از جمله مدل جدید یو پی اس اگزیم پاور ۲۰۱۸ با ۲ سال گارانتی است که دارای محافظ برق نیز است و وسایل برقی را در نوسانات و اختلالات برقی محافظت میکند.

[h=3]کدام مدل های یوپی اس بیشترین کارایی را برای مشتریان دارد؟[/h]برای آشنایی مدل های جدید یو پی اس اگزیم پاور ۲۰۱۸ برای تمامی مصارف کوچک مثل خانگی و یا سازمان های کوچک، همچنین مراکز صنعتی و پزشکی:

 

  • مدل KXL با توان خروجی ۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰ ولت آمپر تکفاز از سری های لاین اینتراکتیو که بصورت اینترنال و اکسترنال با قابلیت افزایش بک آپ تایم از ۱۰ تا ۳۰۰ دقیقه برای کلیه مصارف برقی قابل استفاده می باشند.

http://iran-ups.com/wp-content/uploads/2018/05/line-interactive-ups.jpg

 

  • مدل DK با توان خروجی ۱۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ ولت آمپر تکفاز از سری های آنلاین که بصورت اینترنال و اکسترنال با قابلیت افزایش بک آپ تایم از ۱۰ تا ۶۰۰ دقیقه برای کلیه مصارف برقی و مخصوصا مصارف حساس به نوسانات برق قابل استفاده می باشند.

http://iran-ups.com/wp-content/uploads/2018/05/eximpower-dk-series.jpg

 

  • مدل CPK با توان خروجی ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ ولت آمپر سه فاز از سری های آنلاین که بصورت اکسترنال با قابلیت افزایش بک آپ تایم از ۱۰ تا ۶۰۰ دقیقه برای کلیه مصارف برقی ، مصارف حساس به نوسانات برق ، دیتا سنتر ، دستگاه های پزشکی ، صنعتی و … قابل استفاده می باشند.

http://iran-ups.com/wp-content/uploads/2018/05/cpk-eximpower-ups.jpg

بنابراین توان خروجی یو پی اس ها با تامین برق تعداد دستگاه و ساعات آن ارتباط مستقیم دارد و هر چقدر توان خروجی یو پی اس زیاد باشد تعداد دستگاه های متصل و ساعات نگهداری بیشتر خواهد بود.

[h=2]بهترین یو پی اس را چگونه تهیه بکنم؟[/h]برای خرید و مشاهده انواع مدل های یو پی اس اگزیم پاور برای مصارف خانگی و تجاری ، صنعتی ، پزشکی با بخش فروش یا با شماره۰۹۱۲۹۳۴۰۶۲۹ تماس حاصل فرمائید.

ضمنا در هنگام خرید مدل های جدید یو پی اس اگزیم پاور باید دقت نمایید که با گارانتی ۲ ساله بوده و به برچسب هولوگرام آن توجه نمایید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.