رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل با حک دستگاه لیزر

archiciv مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من دستگاه لیزر پرفکت دارم و تیوب رسی z2که اسما 120 وات هست

با حکاکی مشکل اساسی دارم

مثلا فایل و ان یکاد رو می زارم برای حک با فرمت tiff فاصله خطوط هک 0.01 میزارم ولی بازم یه قسمتایی رو نمی خونه توی دستگاه و کامل حک نمی زنه توی پیش نمایش دستگاه هم به همون صورت ناقص نشون می ده

نرم افزار هم laser work هست

فاصله خطوط کمتر بهتره ولی باز هم کامل کلمل نمی خونه ضمن اینکه برای یه تابلوی 20*30 حدود 4 ساعت وقت می بره

خیلی ممنون می شم کمک کنید و تجربیاتتون رو در اختیار بزارید واقعا گیرم....:np:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 6
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 1 ماه بعد...
یعنی هیچ کس نمی تونه کمک کنه به من؟؟؟؟

سلام اینکه گفتی بعضی جاها رو حک نمیکنه بخاطر اینکه بعضی از نقاط طرح بسته نشده از بسته شدن خطوط مطمئن شو

اینکه زمان حکاکی طولانیه دو راه به نظرم میرسه اول اینکه سرعت ببر بالا وبا قدرت لیزر جبرانش کن دوم اینکه اگر فاصله هست بین جاهایی

که میخواهی حکاکی کنی هر قسمت را رنگ جداگانه بهش بده تا از تردد بی مورد هد جلوگیری کنی ....

لینک ارسال

اون قسمت هایی که حک نمیشه باز هست

باید کل کلمات اون طرح بسته باشه

اگه با کد کار میکنید باندری کنید

اگه با کورل کار میکنید ولد یا بازم باندری کنید

بعدش خروجی بگیرید به برنامه لیزر دستگاهتون

موفق باشید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام به دوستان . من یه دستگاه سی ام ا 1390 یومینگ دارم . یه متن به اندازه10 در 8 سانت رو میخوادحک بزنه نیم ساعت طول میکشه . مخصوصا موقع حک زدن کادر دور. چگونه میشهاین زمان رو کم کردو کاری کرد که تو حرکت افقی از سر تا ته کار رو باهم حک کنه به جای اینکه مثلا اول کادر بزنه بعد نوشته های دتخل رو ؟

لطفاراهنمایی بفرمایید. ممنون

لینک ارسال

سلام به دوستان . من یه دستگاه سی ام ا 1390 یومینگ دارم . یه متن به اندازه10 در 8 سانت رو میخوادحک بزنه نیم ساعت طول میکشه . مخصوصا موقع حک زدن کادر دور. چگونه میشهاین زمان رو کم کردو کاری کرد که تو حرکت افقی از سر تا ته کار رو باهم حک کنه به جای اینکه مثلا اول کادر بزنه بعد نوشته های دتخل رو ؟

لطفاراهنمایی بفرمایید. ممنون

برای کمتر شدن تایم حک اورلپ رو بیشتر کن تایمت میاد پایین

برای مورد دوم هم راهی نداره چون برنامه بر اساس تفکیک رنگ کار میکنه و فاصله بین دو خط یک رنگ رو حک میکنه

موفق باشید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
اینکه گفتی یک تابلوی 30x20 رو 4 ساعت وقت میبره به این خاطر است که تو تنظیماتت سرعت حرکت محور Y را 0.01 گذاشتی اگر بجان آن 0.1 بزاری خیلی سریعتر تمام میکنه و کیفیت حکاکی هم خوبه
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.