رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

گروه واتس اپ واسه دوستاي سي ان سي كار

alishorakaei مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام درستان

اگه دوستان نظر بر اين داريم تا گروهي از دوستان تالار در واتس اپ درست كنيم تا از طرح ها نمونه كار ها نظرات سوالاتمون رو با هم در ميون بگذاريم و بيشتر با هم اشنا بشبم

وقتي تعداد به حداقل رسيد بنده گروه رو تشكيل ميدم

دوستاني كه مايلند يا شماره تلفنسون رو اينجا بگذارند يا با شماره بنده در واتس اپ در تماس باشند

با تشكر

شمارم در واتس اب 09136707268

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 14
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 2 هفته بعد...
  • 6 ماه بعد...
سلام درستان

اگه دوستان نظر بر اين داريم تا گروهي از دوستان تالار در واتس اپ درست كنيم تا از طرح ها نمونه كار ها نظرات سوالاتمون رو با هم در ميون بگذاريم و بيشتر با هم اشنا بشبم

وقتي تعداد به حداقل رسيد بنده گروه رو تشكيل ميدم

دوستاني كه مايلند يا شماره تلفنسون رو اينجا بگذارند يا با شماره بنده در واتس اپ در تماس باشند

با تشكر

شمارم در واتس اب 09136707268

دوستان من توی تلگرام یک گروه قوی درست کردم که همه دستگاه دارند وشاغل کار میکنند ونمونه کار هشون رو تلگرام به اشتراک میزارن اگه می خواهید شماره تون به شماره 09192563918 با نام خودتون وشهر تون بفرستید تا شما هم اد بشین

لینک ارسال

دوستان من توی تلگرام یک گروه قوی درست کردم که همه دستگاه دارند وشاغل کار میکنند ونمونه کار هشون رو تلگرام به اشتراک میزارن اگه می خواهید شماره تون به شماره 09192563918 با نام خودتون وشهر تون بفرستید تا شما هم اد بشین

http://forum.cnczone.ir/attachment.php?attachmentid=753&stc=1 همچین کاری تو گروه ما جابجا میشه وانجام میدیم به اضافه فروش دستگاه سی ان سی

Untitled.jpg

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.