رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

راهنمایی در مورد برنامه نویسی دستگاه cnc تراش و فرز

mohsenteimoury مهمان

ارسال های توصیه شده

با سلام و احترام خدمت مدیر عزیز سایت و تمامی دوستان گلم ؛

لطفا منو در مورد سوالاتم راهنمایی کنید .

من فارغ التحصیل رشته مهندسی طراحی و نقشه کشی صنعتی هستم و در حال حاضر در کنار طراحی می خواهم در قسمتی از تولید هم فعالیت کنم و در حقیقت در جستجوی منابعی برای آموختن برنامه نویسی دستگاه CNC تراش و فرز هستم و از شما دوستان عزیز تقاضا دارم که اگر هرگونه رفرنسی در این مورد ( کتاب ، جزوه ، PDF ، کتالوگ و ... ) دارند به من معرفی کنند یا اگر براتون مقدور هست اگر به صورت فایل نمایشی ( PDF ، Word ) هست برای من ایمیل کنید .

منابعی که من در پی آنها هستم :

1- آموزش زبان برنامه نویسی CNC تراش و فرز ( G-code ها ، M-Code ها و ... ) به طور جامع.

2- آموزش برنامه نویسی دستگاه CNC تراش ، به روش خطی به صورت کاملا حرفه ای و جامع .

3- آموزش برنامه نویسی دستگاه CNC تراش ، به روش سایکلی به صورت کاملا حرفه ای و جامع و برای تمامی کنترلر ها و یا کنترلر های که بیشتر در ایران مورد استفاده قرار می گیرند ( زیمنس ، فانوک ، فیلیپس ، هایدین هاین ) .

4- آموزش اپراتوری دستگاه های CNC تراش و فرز با کنترلر های ( زیمنس ، فانوک ، فیلیپس ، هایدین هاین ) .

5- آموزش ابزار شناسی تراش و فرز .

6- PDF کاتالوگ کنترلر های تراش و فرز ( زیمنس ، فانوک ، فیلیپس ، هایدین هاین ) از کجا می تونم تهیه کنم و یا از کدام سایت می تونم دانلود کنم .

ایمیل من : mohsenteimoury@gmail.com

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

عزیز اینهایی که گفتی خودش شد یه گوگل.

اینجا هر کسی در حد توانش به سوالات ریز تر جواب می ده.

بخشی از درخواستت رو اگر توی سایت بگردی پیدا می کنی.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.