رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیکربندی دستگاه سی ان سی برای حکاکی سنگ

almascomputer مهمان

ارسال های توصیه شده

با سلام

قصد خرید دستگاه سی ان سی برای حکاکی و تابلو سنگ را دارم

ولی برای انتخاب اسپیندل و موتور آن شک دارم

اسپیندل چند کلیووات باشد و از چه برندی استفاده کنم

بین اسپیندل hsd و یا سایر موتورهای چینی

آیا موتور استپر مناسب است و یا باید از سرو موتور استفاده کنم

مقرون به صرفه بودن آنهم برایم مناسب است

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 5
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

اگه قیمت برات مهم نیست سرو و اسپیندل hsd بگیر اگرم نمی خوای هزینت بره بالا استپر و اسپیندل برندای دیکه(اسپیندل طرح hsd یا به قول فروشنده ها تکنولوژی hsd دیدم کپی برابر اصل 6k و 18000rpm خیلیم تعریف می کنن البته شرکتیم که آورده روی cnc خودش نصب کرده و خیلی معتبر و معروفه خواستی پیام خصوصی بده بیشتر برات اطلاعات بدم)

البته شما که برای کار سنگ می هوای و سرعت برات مهم نیست همون موتور استپرو بگیر سرو برای سرعت بیشتره شایدم یکم دقت که محسوس نباشه

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز شما برای عمل براده برداری نیاز به دور زیاد نداری و با دور پائین هم میتونی کار بزنی اما بسته جنس سنگ و درجه سختی این موضوع فرق میکنه ، اما عموم افرادی که روی سنگ کار میکنن نهایت 12000rpm تائید میکنند که میشه گفت خیلی هم مورد استفاده قرار نمیگیره. در مورد محرک ها باید بگم کنترل روی سروو به مراتب کارآمدتر و عالی هست نسبت به استپ.

در انتخاب محرک صرفا نباید سرعت حرکت در نظر گرفت ساده ترین موردیکه میتونه به ساده ترین روش عنوان بشه نرمی حرکت در سرووها بسیار بهتر از هم نوع خودش استپرها است.

لینک ارسال

اگه قیمت برات مهم نیست سرو و اسپیندل hsd بگیر اگرم نمی خوای هزینت بره بالا استپر و اسپیندل برندای دیکه(اسپیندل طرح hsd یا به قول فروشنده ها تکنولوژی hsd دیدم کپی برابر اصل 6k و 18000rpm خیلیم تعریف می کنن البته شرکتیم که آورده روی cnc خودش نصب کرده و خیلی معتبر و معروفه خواستی پیام خصوصی بده بیشتر برات اطلاعات بدم)

البته شما که برای کار سنگ می هوای و سرعت برات مهم نیست همون موتور استپرو بگیر سرو برای سرعت بیشتره شایدم یکم دقت که محسوس نباشه

با سلام برای جکاکی روی سنگ مرمر و گرانیت موتور استپ کفایت می کند و می شود با موتورهای چینی درجه یک کار کرد زود خراب نمی شود

لینک ارسال

سلام

با توجه یه گرانی موتورهای سرو آیا به صرفه هست از موتورهای اسپ استفاده کرد و در کار مشکل ایجاد نمی کند

لینک ارسال

سلام

با توجه یه گرانی موتورهای سرو آیا به صرفه هست از موتورهای اسپ استفاده کرد و در کار مشکل ایجاد نمی کند

ببین دوست عزیز شما هر وسیله ای که بخری یه مشکلات کوچیکی داره این طور نیست که سرو دیگه عالب باشه و خراب نشه ولی از نظر قیمت منم خودم موافق هزینه زیاد نیستم همین الانم یه سی ان سی چوب چینی دارم که همش چینیه دو ساله دارم باهاش کار میکنم فقط بزرگترین مشکلش پاره شدن یکی از تسمه های استپ موتور محور y بوده که چون تجربه این قضیرو نداشتم یه ضره به مشکل برخوردم و یه سری مسائل که باید خودت تجربه کنی و قلق دستگاه بیاد دستت

البته به نظر من کسی هم کا با دستگاه کار میکنه مهمه و اگه از دستگاه خوب مراغبت و مواظبت بکنه طول عمر قطعات و دستگاهو بیشتر میکنه این یه نکته مهمه و اپراتور دستگاه باید دلسوز باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.