رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل در گرفتن کد های اضافی در art cam

skystop مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام.

من با دستگاه سی ان سی چوب کار می کنم و می خواهم یه قالب یونولیتی درست کنم.مشکلی که دارم اینه که در مراحل آخر ماشین کاری(مثلا 25 میل انتهایی از یه قطعه 100 میلی) که فقط مثلا 3 سانت باربرداری داره دستگاه باید 40 سانت بره و 40 سانت هم برگرده تا اون 3 سانت رو برداره. با نرم افزار Art cam جی کد میگیرم .آیا با این نرم افزار میشه مسافت های اضافی دستگاه رو حذف کرد؟ نرم افزاری هست که بتونه حرکات دستگاه رو بهینه کنه که حداقل مسافت رو بره؟ کلا پیشنهاد شما برای رفع مشکلم چیه؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 3
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام.

من با دستگاه سی ان سی چوب کار می کنم و می خواهم یه قالب یونولیتی درست کنم.مشکلی که دارم اینه که در مراحل آخر ماشین کاری(مثلا 25 میل انتهایی از یه قطعه 100 میلی) که فقط مثلا 3 سانت باربرداری داره دستگاه باید 40 سانت بره و 40 سانت هم برگرده تا اون 3 سانت رو برداره. با نرم افزار Art cam جی کد میگیرم .آیا با این نرم افزار میشه مسافت های اضافی دستگاه رو حذف کرد؟ نرم افزاری هست که بتونه حرکات دستگاه رو بهینه کنه که حداقل مسافت رو بره؟ کلا پیشنهاد شما برای رفع مشکلم چیه؟

ممنون

سلام دوست عزیز

در جواب شما باید بگویم برای رفع مشکل دستگاه شما نرم افزارهایی از قبیل ucancam و type3 هست که این قابلیت را به شما میدهند که شروع کار دستگاه از همان نقطه ای باشد که به آن دستور داده شده . این نرم افزار ها را از شرکت بنده میتوانید تهیه کنید . 09150260793 فروغی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.