رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

کدام برند دستگاه لیزر مناسب تر است

ampoursha مهمان

ارسال های توصیه شده

دوستان عزیز با توجه به سوالات مکرر در مورد اینکه کدام برند و شرکت سازنده دستگاه لیزر مناسب تر است.

از کاربران سی ان سی زون خواهش می کنم جهت راهنمایی افرادی که می خواهند دستگاه لیزر جدید تهیه کنند.

دستگاهشون رو معرفی کنند و در مورد مزایا و معایب دستگاهشون و همینطور خدمات پس از فروش شرکت فروشنده نظرهاشون رو عنوان نمایند.

فقط خواهشمندم در طی فرآیند توضیحات در مورد دستگاهتون به هیچ شخص و یا شرکتی توهین نگردد، وگرنه مجبوریم بدون اخطار قبلی مطلبتان را پاک نماییم.

ممنون از وقتی که در اختیار هموطنانتون قرار میدید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 4
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام

دستگاه لیزری که بنده با آن 5 سال کار میکنم یک دستگاه چینی است.

ابعاد دستگاه 60*90 است و برای کار ما که فقط برای تبلیغات شرکت استفاده میکنیم عالی بوده.

مزایای دستگاه لیزر: حکاکی بر روی پلکسی شیشه سنگ چوب mdf hdf چشتون را درد نیارم هر چی که فکرش را بکنی ...

معایب دستگاه لیزر:

1به طور میانگین سالی یک بار تیوپ دستگاه باید تعویض بشه( قیمت تعویض با دست مزد حدود600 هزار تومان)

2 اگر بدون عینک مخصوص به مدت طولانی هنگام کار با دستگاه خیره بشوید حالت سرگیجه و تهوع بهتون دست میده

3 در صورت شکستن تیوپ یا هر دست کاری در تیوپ دستگاه به محض لمس کردن شوک الکتریکی به بدنتان وارد میشود که منجر به مرگ میشود!(مرگ دست خداست اما احتیاط !!! شرط عقل)

گارانتی دستگاه به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند و تا دستگاه لیزرتون درست نشود ولکن شما نیستند.(شرکت پرسوناژ)

چکیده ای از تجربیات این بنده حقیر.

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

1-در حال حاضر قيمت تيوب با دستمزد چقدر در مياد ؟

2-براي احتساب قيمت هر سفارش دقيقه اي چند مناسب هست؟من شنيدم خيليا ثانيه اي حساب ميكنن

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
1-در حال حاضر قيمت تيوب با دستمزد چقدر در مياد ؟

2-براي احتساب قيمت هر سفارش دقيقه اي چند مناسب هست؟من شنيدم خيليا ثانيه اي حساب ميكنن

سلام

۱-خوشبختانه دستگاه بنده ۲ سال است که توپ آن را نیاز به تعویض ناشته و قیمت دقیق آن را نمی دانم(حدود۷۰۰ الی ۸۰۰ باید باشه)

۲- اگر تعداد کم باشه و زمان کمی ببره دقیقه ای شهر اراک ۷۰۰ تومان اما تعداد خیلی بالا , از نصف این مبلغ هم ممکنه کمتر باشه.

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

سلام،

دستگاه لیزر من 130x90 و قدرت لیزر 120 وات از شرکت پرفکت لیزر حدود 1سال و چند ماه بود که به خوبی کار میکرد ولی حالا لیزرش خیلی ضعیف شده. مطابق توضیحاتی که در مورد تیوپ لیزر رسی هست که 10 هزار ساعت کار میکنه ولی تیوپ لیزر من حدود هزار ساعت هم کار نکرده که ضعیف شده. آیینه ها رو عوض کردم و همینطور تنظیم کردم ولی باز هم خیلی ضعیفه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.