رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ampoursha مهمان
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

این نرم افزار جهت کنترل سی ان سی کارایی منحصر بفردی دارد.

معمولاً از این نرم افزار جهت سی ان سی های کامپیوتر بیس استفاده می شود.

لینکهای دانلود: (هر کدام 25 مگابایت)

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach3Version3.042.040-CNC-Zone.rar

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach3Version3.043.010-CNC-Zone.rar

لینک دانلود کرک:

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach3-3.043.010-Crack.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
از اینکه این نرم افزار رو برای دانلود گذاشتید ممنونم اما آیا آموزش هم دارید؟

اگه یه کم جستجو می کردید ، می دیدید .

http://forum.cnczone.ir/forumdisplay.php?196-آموزش-ArcSoft-Mach-3

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

با سلام و خسته نباشيد

من نرم افزارهاي مچتري را دانلود كردم و كركشهم دانلود كردم بعد نصب كرك را داخل درايو سي در پوشه مچتري كه نرم افزار در ان نصب شده است كپي كردم ولي محدوديت جي كد تا 500 خط داره لطفا راهنمايي كنيد بفرمائيد چكار بايد بكنم و اين كرك چه تعداد كدرا قبول ميكنه و ايا براي دونرم افزار يك كرك هست

لینک ارسال

از راهنما استفاده کردید؟

فایلهای

memoryoverride.reg

Mach1Lic.dat

را در محل نصب مچ تری کپی نمایید

بر روی فایل

memoryoverride.reg

دابل کلیک و تأیید نمایید

لینک ارسال

با سلام از راهنماييتون ممنونم ولي اون كارهم كردم درست نشد البته اين رو الان متوجه شدم كه اگه درايور پورت را نصب نكنيم خوب جواب ميده ولي بعد از نصب درايور پورت پارالل اين مشكل پيش مياد اگه امكان داره راهنمايي كنيد
لینک ارسال

من يك سي ان سي ساختم كه اندازش 2 متر در 1.5 مترهست كه ميخوام با مچتري كاركنه و موتورهام هم استپ هستند كارشرو خوب انجام ميده ولي چون نرم افزار محدوديت كد داره نميتونم باهاش كاري بكنم البته دستگاه كلا چوبي هستش كه ميخوام فلزيش كنم حالا يك نرم افزار مچتري ميخوام كه محدودييت نداشته باشه (با لايسنس) زنگ زدم به اي ار سي ان سي 50000 تومان گفت ولي اين قيمت خيلي براي من بالاست لطفا كمكم كنيد
لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
این نرم افزار جهت کنترل سی ان سی کارایی منحصر بفردی دارد.

معمولاً از این نرم افزار جهت سی ان سی های کامپیوتر بیس استفاده می شود.

لینکهای دانلود: (هر کدام 25 مگابایت)

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach3Version3.042.040-CNC-Zone.rar

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach3Version3.043.010-CNC-Zone.rar

لینک دانلود کرک:

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach3-3.043.010-Crack.rar

جناب ampoursha ممنونم از نرم افزاری که گذاشتید اما محدودیت داره

در واقع فایل کرک کار نمیکنه

وقتی g-code باز میکنی فایل تماما نمایش داده میشه اما وقتی اجرا میشه فقط تا 500 خط اجرا میشه و stop میکنه

لینک ارسال

دوست عزیز برای یافتن نرم افزار فول کرک توی اینترنت شاید بیش از 100 ساعت وقت صرف کردم ولی متأسفانه نتیجه چیزی بیش از فایلهایی که آپلود کردم نبود.

همینجا از دوستان دیگری که این نرم افزار رو در اختیار دارند خواهش می کنم در صورت امکان با بنده تماس بگیرند، تا بتونیم اون رو در اختیار دوستان قرار بدیم.

لینک ارسال

دوست عزیز برای یافتن نرم افزار فول کرک توی اینترنت شاید بیش از 100 ساعت وقت صرف کردم ولی متأسفانه نتیجه چیزی بیش از فایلهایی که آپلود کردم نبود.

همینجا از دوستان دیگری که این نرم افزار رو در اختیار دارند خواهش می کنم در صورت امکان با بنده تماس بگیرند، تا بتونیم اون رو در اختیار دوستان قرار بدیم.

سلام

کسی mach3 با محدودیت 1000 خط g-code داره؟ ورژنی که من دارم فقط 500 خط اجرا میکنه!!!! :sad:

اگه دارید اپلود کنید تا 1 ترفند جالب برای دور زدن نرم افزار یادتون بدم

لینک ارسال

دوست عزیز اینجا یک مرکز آموزشی آزاد و بدون شرط است، چنانچه از دوستان کسی این نرم افزار را داشته باشد مطمئن باشید که آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.(با اینکه ترجیح اینجانب بر استفاده از نرم افزارهای اوریجینال می باشد. باز هم سعی می کنم بگردم ببینم چیزی می تونم براتون پیدار کنم یا نه!)

مجدد و طبق قوانین تالار خاطرنشان می کنم که ما اینجا شرط و شروط نداریم. و اگر تصور می کنید که آموخته ای دارید که بدرد هموطنتان می خورد پس بهتر است که آن را بی قید و شرط در اختیار دیگران قرار دهید تا دیگران نیز اینگونه با شما برخورد کنند.

موفق باشید.

لینک ارسال

دوست عزیز اینجا یک مرکز آموزشی آزاد و بدون شرط است، چنانچه از دوستان کسی این نرم افزار را داشته باشد مطمئن باشید که آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.(با اینکه ترجیح اینجانب بر استفاده از نرم افزارهای اوریجینال می باشد. باز هم سعی می کنم بگردم ببینم چیزی می تونم براتون پیدار کنم یا نه!)

مجدد و طبق قوانین تالار خاطرنشان می کنم که ما اینجا شرط و شروط نداریم. و اگر تصور می کنید که آموخته ای دارید که بدرد هموطنتان می خورد پس بهتر است که آن را بی قید و شرط در اختیار دیگران قرار دهید تا دیگران نیز اینگونه با شما برخورد کنند.

موفق باشید.

مثل اینکه شما منظور منو متوجه نشدید یا بد متوجه شدید:confused: .

این ترفندی که گفتم هر چقدر تعداد خطی که نرم افزار اجرا میکنه بیشتر باشه راحت تر اجرا میشه و احتمال اشتباه کردن در اون کمتر میشه. من به این خاطر گفتم نرم افزار بزارید که اشتباهی که من مرتکب شدم برای بقیه پیش نیاد و یا کمتر پیش بیاد ای عکسو 1 ببینید:

20130519_194620.jpg

همینطور که میبینید 3تا خط اضافه روی طرح افتاده که علتش اشتباه توی مراحل کاره

بعد از اینکه دیدم mach3 برای اپلود g-code فایل txt باز میکنه متوجه شدم که این فایل ها با note pad باز میشه.

برای دور زدن نرم افزار باید فایل جی کد به چند قسمت تقسیم بشه که نرم افزار محدودیت خوندن اونو نداشته باشه(مثلا فایل من 8900 خط بود که به (البته 1 اشتباه توی جی کد گیری باعث شد که طرح دوبار اجرا بشه و اینقدر تعداد خطوط زیاد بشه).من این فایلو با کپی پیست کردن به 22 قسمت تقسیم کردم و اول و اخر هر متن % اضافه کردم او فایلهارو به ترتیب شماره گذاری و با پسوند agc سیو کردم(به این صورت: o1.agc) . اگه اشتباهی نکرده باشید به ترتیب میشه فایلهارو بدون مشکل اجرا کرد فقط یادتون باشه فایلها به ترتیب اجرا بشن

ویرایش شده توسط ampoursha
انتقال تصویر به سرور داخلی
لینک ارسال

مثل اینکه شما منظور منو متوجه نشدید یا بد متوجه شدیدhttp://forum.cnczone.ir/images/smilies/cnczoneline_confused.gif .

این ترفندی که گفتم هر چقدر تعداد خطی که نرم افزار اجرا میکنه بیشتر باشه راحت تر اجرا میشه و احتمال اشتباه کردن در اون کمتر میشه. من به این خاطر گفتم نرم افزار بزارید که اشتباهی که من مرتکب شدم برای بقیه پیش نیاد.

ببخشید که منظورتون رو متوجه نشدم.

ببین این ورژن به کارت می خوره.

لینک دانلود:(حجم 8.2 مگابایت)

http://forum.cnczone.ir/storage/SoftWare/Mach3 by Artsoft + Crack - cnczone.ir.rar

لینک ارسال

جناب ampoursha ممنونم

من این ورژن نصب کردم و g-code بدون محدودیت اجرا میکنه اما هیچ پالسی به خروجی ارسال نمیکنه. به نظر شما مشکل از کجاست؟

ویرایش شده توسط mebk1988
لینک ارسال

سلام به دوستان خوبم

در صورت استفاده از نرم افزار مچ تری به صورت دمو یا همون تریال محدودیت هایی داره که یکیش همون اجرا تنها 500 خط از برنامه است. و ورژن دمویی وجود نداره که بیش از 500 تا خط رو بخونه. این نکته اول

دوم اینکه من سه تا کرک دارم براتون آپ می کنم ولی به ورژن های جدید نمی خوره و به ورژن 3.43 می خوره که اون رو هم براتون می ذارم.

نکته سوم اینکه شما باید در پوشه ای که نرم افزار رو نصب کردید یه پوشه به نام لایسنس درست کنید و کرک رو داخل اون بریزید .

ممنون فعلا خدا نگه دار

License.zip

لینک ارسال

اول اینکه من ورژن 3.43 رو باید جایی اپلود کنم که فعلا نمی رسم . اما به زودی آپلود میکنم و لینکش رو براتون می ذارم.

دوم همون فایلی که مدیر سایت گذاشتن کار میکنه.

توی ورژن های قبلی همون طور که گفتم نیاز بود پوشه لایسنس بسازیم و غیره اما توی این ورژن جدید که تازه از سایت آرت سافت گرفتم کرک رو توی پوشه نصب خود مچتری کپی کردم و روی فایل کناری که بازنویسی رجیستری هست کلیک کردم کرک شد.

البته چون رو لپ تاپ نصب کردم امکان تست نداره ولی جی کد رو بدون محدودیت خوند. فردا که رفتم کارگاه تست مکنم که با کرک جدید کار میکنه یا نه. اگر با این کرک به مشکل بر خوردید یکی از کرک هایی که تو پست قبل گذاشتم رو به جای کرک اولی کپی کنید و یه بار دیگه روی فایل همراهش کلیک کنید.

برای اینکه بفهمید کرک شده یا نه به منوی هلپ برید و و گزینه اولی رو انتخاب کنید .

کادری باز میشه که بالای اون دوتا باکس وجود داره توی اون باکس باید به جای demo version نام کرک رو نوشته باشه.

امید وارم که کمکی کرده باشم.

یا علی

لینک ارسال

با درود فراوان

اگر با Mach3 کرک شده و لایسنس تقلبی کار کردید چند وقتی مثل من سرکار میروید.

در حین کار چند پالس خروجی را حذف میکند و یا اینکه در محور Z جابجایی هایی رخ میدهد ، در هر ورژنی یک مشکلی پیش میاد.

من همین G-code را با EMC2 اجرا کردم مشکلات حل شد.

چرا این همه دردسر را تحمل میکنید تا یک نرم افزار کرک شده کار کنید.

با لینوکس کارکنید دیگر بدنبال Mach3 نمیروید.

موفق باشید

لینک ارسال

فکر می کنم کم کم موقع اون هست که دوستان یه خورده به خودشون زحمت بدند و لینوکس رو تجربه کنند.

پیرو تأیید حرف دوست عزیز hamid1352 نرم افزار EMC2 از قدرت و کارایی منحصر به فردی برخوردار است که حداقل ارزش یکبار امتحلن را دارد.

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام

آیا میشه با ماخ تری سرعت رو در حین کار کم و زیاد کرد ؟ با جي كد نويسي چطور ؟

درست مثل برنامه نویسی با میکرو که زمان بین پالسها رو کم و زیاد میکنیم.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.