رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ampoursha مهمان
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

با سلام. نرم افزار آرت کم 2008 رو دانلود کردم کرکش رو هم نصب کردم اما اجرا نشد!! پیغام میده قفل یو اس بی رو وارد کن. از جای دیگه هم آوردم نصب کردم بازم همین مشکل. چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنین ممنون
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 8 ماه بعد...
سلام من واقعا از کرک 2010 خسته شدم هربار یه داستان داره الان این 2008 رو دانلود کردم ولی بعد از کپی کرک وقتی می خوام اجرا کنم می گه دانگل می خواد؟؟
لینک ارسال

• 4 ماه بعد...
سلام من واقعا از کرک 2010 خسته شدم هربار یه داستان داره الان این 2008 رو دانلود کردم ولی بعد از کپی کرک وقتی می خوام اجرا کنم می گه دانگل می خواد؟؟

همکاران محترم بهترین ورژن ارت کم 9.21 که راحت هم روی ویندوز7 وایکس پی نصب میشه مشکلی نداره

لینک ارسال

دوباره نصب کنید و در انتهای نصب یک سوال میپرسه که دقیقا یادم نیست اما منظورش اینه که دانگل نصب بشه یا نه. که شما حتما گزینه no رو انتخاب کنید وگرنه برنامه کار نمیکنه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

من آرتکم 2012 را روی سیستم یکی از دوستان دیدم خیلی عالی بود. مال شرکت پارس بود. اگه خواستین از سایتش دانلود کنین چون نوشته بودن لینکها را کپی نکنیم و ادرس صفحه بدیم

لینک صفحه

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

ممنون از مطالب خوبتون

من artcam 2011 دانلود کرد اما نمی تونم نصبش کنم.

میتونین کمکم کنین

ممنون

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...

منم موافقم چون ارتکم خیلی بد نصب میشه وقلق خاص خودشو داره وباهر سیستمی مچ نمیشه وجفت نمیشه.

لطفا با روش نصب راهنمایی کنید .

لینک ارسال

• 2 سال بعد...
سلام خسته نباشید دوستان توارتکم برای کف تراشی یه قسمتی از قعطه کار کدوم toolpath روباید استفاده کرد ازش؟قطعه کار mdf24 میل هست که یه قسمتی از اونو باید 5میل تراش بدم .ممنون اگه راهنمایی کنین
لینک ارسال

• 1 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...
سلام و صبح بخیر، چرا لینک های دانلود نرم افزاری که قرار داده شده قابل دانلود نیستن؟ زمانی که روی لینک ها میزنم دانلود بشه ارور 404 میده.
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.