رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ampoursha مهمان

ارسال های توصیه شده

آموزش نرم افزار مچ تری به صورت تصویری

فایل را دانلود نمایید، از حالت فشرده خارج نمایید و فایل را اجرا نمایید.

لینک دانلود: (حجم: 5.1 مگابایت)

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach-3-Learning-File-1-CNC-Zone.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 2 ماه بعد...

عالی بود فقط من چون این نرم افزار را تازه نصب کرده ام و با یک مشکل بزرگ مواجه شده ام.

دستگاهی که بنده با آن کار میکنم flexicam 3d ساخت آلمان است وفقط با artcam کار کرده ام

و زمانی که نرم افزارmach3 رانصب کرده ام هیچ کدام از اعداد در زمان روشن بودن دستگاهcnc در برنامه mach3 تغییر نمیکند؟

اگر تنطیمات خاصی داره برام توضیح بدید.

لینک ارسال

این مسئله برای خیلی از دوستان مشتبه شده است، ببینید دوست عزیز نرم ازار مچتری

یک نرم افزار کنترلر دستگاه سی ان سی است برای دستگاه هایی که کنترلر ندارند.

با توجه به اینکه تا حالا با دستگاهتون کار می کردید ظاهراً دستگاه شما کنترلر یا پی ال سی کنترل ماشین دارد و شما دیگر نیازی به این نرم افزار ندارید.

ضمناً این نرم افزار فقط کار کنترل خروجی دستگاه سی ان سی مبتنی بر PC Base رو انجام می ده و کاری مشابه با نرم افزار آرتکم را انجام نمی دهد.

نرم افزار آرتکم کار طراحی و جی کد گیری را برای شما انجام می دهد و کنترلر جی کد تولید شده توسط آرتکم را به حرکت تبدیل می نماید، از اینرو شما به آرتکم یا نرم افزاری شبیه به اون همیشه نیاز دارید.

در کل آرتکم کار مچتری را انجام نمی دهد و مچتری هم که کنترلر هست و کار آرتکم را انجام نمی دهد.

برای اطلاعات بیشتر کاتالوگ مچتری را از لینک زیر دانلود نمایید و مطالعه نماییدک

http://forum.cnczone.ir/showthread.php?402-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-Art-Soft

لینک ارسال

سلام

با تشکر که سوال مرا پاسخ دادی

چون من چند ماه است که درگیر این موضوع بودم.

فقط یه سوال طرح vaw یا طرح هخامنشی نداری؟

لینک ارسال

سلام

با تشکر که سوال مرا پاسخ دادی

چون من چند ماه است که درگیر این موضوع بودم.

فقط یه سوال طرح vaw یا طرح هخامنشی نداری؟

دوست عزیز من چند بار باید بگم

لطفاً مطالب و درخواست های خود را در محل مناسب عنوان نمایید.

جهت دریافت طرح به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://forum.cnczone.ir/showthread.php?454-%D8%B7%D8%B1%D8%AD%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%B4%DB%8C&p=910#post910

لینک ارسال

با سلام.

من در تنظیمات motor tuning مشکل دارم. میشه یکی به صورت ساده بگه باید چکار کرد؟ در سایت خود mach3 فایلش هست ولی اصلا متوجه نمی شم.

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید

من مشغول ساخت دستگاهی هستم که توش هم از استپ موتور استفاده میشه هم از جک پنوماتیکی .می خواستم بدونم آیا نرم افزار ماخ 3 فادر هستش شیر برقی پنوماتیکی رو هم کنترل کنه یا نه.که اگه نه چه نرم افزار و کنترلری برا این کار مناسب هستش.

از دوستانی که تو این زمینه اطلاعاتی دارن خواهش می کنم جواب بدن خیلی لازمش دارم.ممنون

لینک ارسال

]برای راه اندازی شیر برقی برنامه mach3 یه خروجی 5 ولت بهت میده که بعد خودت با استفاده از یه رله یا اپتیکوپلر میتونی به شیر برقیت بدی

یرای برنامه نویسیش هم میتونی از M کد ها استفاده کنی و یا با امکانات برنامه نویسی که با VB بهت میده و یا یه قسمت تو نرم افزار وجود داره

با اسم BRAIN CONTROL که بصورت Lader شما میتونید برنامه نویسی کنید و از سیستم خروجی بگیرید

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

با سلام

من لیسانیس الکترونیک دارم

مشتاقم با استفاده از این نرم افزار کنترلر Mach3 یک CNC بسازم

لطفا اگه کسی اطلاعاتی در رابطه با خروجی های پورت پارالل برای این منظور داره در اختیار من هم قرار بده ؟

من میدونم که خروجی های پورت پارالل قابل تنظیم توسط نرم افزار می باشد و برای محورها x y z هم خروجی PWM می دهد

حال سوال من این است که به چه صورتی این PWM را دریافت و با چه پروتکلی اون را به درایور وصل کرده و به استپ موتور جهت انتقال به موقعیت مورد نظر بدم

خلاصه اگه کسی این راه رفته رو رفته و یا اطلاعاتی داره که در پروژه مشابه استفاده کرده در اختیار من هم قرار بده

راستی اگه امکانش باشه می خوام خودم درایور را طراحی کنم اگه توی این زمینه هم فعالتی دارید ما را هم مطلع کنید

راستی اگه کسی اطلاعاتی در خصوص استپ موتور های مخصوص عملیات CNC داره در اختیار من هم قرار بده

من در مشهد زندگی میکنم لذا شما دوستان تهرانی اگه فروشگاهی می شناسید که این ادوات مثل استپ موتور را می فروشن در اختیار من هم قرار دهید خصوصا اگه استوک فروشی باشه تا قیمتش منصفانه تر باشه

خلاصه می خوام این آرزوی دیرینه برای ساخت CNC رو شروع کنم هر یک از شما دوستان که می تونه من رو راهنمایی کنه کمک کنه ممنون میشم

امید به خدا

لینک ارسال

سوال هات زیاده بهتره هر کدوم از سوالات رو توی بخش خودش عنوان کنی

اما در مورد مچ تری کاتالوگ رو بخون کاملترین توضیح رو بهت میده

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
سلام امین هستم تازه عضو سایتتون شدم مطالب تون عالی من 14 ساله که با دستگاههای سی ان سی 802 زیمنس کار میکنم دو سالی هم هست یک دستگاه سی سان سی چوب ساختم
لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام

سایت خیلی خوبی دارید خیلی از شما متشکرم

من دستگاه cncچوب دارم

بخاطر اینکه دستگاه مشکل پیدا کرد مجبور شدم از کنترلر و نرم افزار mach3 استفاده کنم

حالا نرم افزار نصب کردم هر وقت کامپیوتر restart می کنم تمام تنظیمات که انجام دادم همه رست می شه

لطفا منو راهنمایی کنین

متشکرم

لینک ارسال

سلام

سایت خیلی خوبی دارید خیلی از شما متشکرم

من دستگاه cncچوب دارم

بخاطر اینکه دستگاه مشکل پیدا کرد مجبور شدم از کنترلر و نرم افزار mach3 استفاده کنم

حالا نرم افزار نصب کردم هر وقت کامپیوتر restart می کنم تمام تنظیمات که انجام دادم همه رست می شه

لطفا منو راهنمایی کنین

متشکرم

سلام دوست عزیز تنظیمات اولیه نرم افزار زمان بر هست با توضیح هم نیمشه انجام داد شماره همراهم میدم تماس بگیر ان شا الله مشکلت حل بشه 09192563918

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...

سلام دوستان عزیز

بنده یه دستگاه خراطی cnc ساختم والان در مورد ست کردن درایور با مچ 3 مشکل دارم خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید که مشکلم برطرف بشه دوستان

فکر میکنم مشکل در بخش تعریف پین ها و سیم بندی درایور به برد مچ 3 باشه این شماره بنده ست 09355463153 بازم ممنونم

لینک ارسال

• 3 سال بعد...
سوال هات زیاده بهتره هر کدوم از سوالات رو توی بخش خودش عنوان کنی

اما در مورد مچ تری کاتالوگ رو بخون کاملترین توضیح رو بهت میده

با سلام

احتراما کدام کاتالوگ مد نظر شماست

از کجا دانلود کنم

لینک ارسال

آموزش نرم افزار مچ تری به صورت تصویری

فایل را دانلود نمایید، از حالت فشرده خارج نمایید و فایل را اجرا نمایید.

لینک دانلود: (حجم: 5.1 مگابایت)

http://forum.cnczone.ir/storage/Mach-3-Learning-File-1-CNC-Zone.rar

با سلام

احتراما فیلم آموزش تصویری که در ابتدا پست قرار دادید قابل دانلود نیست

خطای ۴۰۴ پیدا نشدن سورس رو میده میشه لطفا درستش کنید و اگه فیلم آموزشی دیگری هم دارید راهنمایی فرمائید

با سپاس

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...

باسلام وتشکر از زحمات شما

متاسفانه لینک قرارگرفته برای ویدئوی اموزشی قابل دانلود نیست لطفا این موضوع را رسیدگی نمائید

لینک ارسال

• 11 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.