رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

خرید براقیت سنج


kamannavak

ارسال های توصیه شده

براقیت سنج یا گلاس متر مخصوصاً برای تولیدکنندگانی که محصولاتی با اندازه بزرگ تولید می کنند مفید است. هنگام تولید اندازه های بزرگ ، استفاده از براقیت سنج برای اطمینان از یکسان بودن رنگ ها و براق در هر محصول ضروری است. این یک انتظار معمول از مشتریان است. عوامل متعددی می توانند بر میزان براق بودن سطح تأثیر بگذارند ، از جمله میزان و نوع پوشش ، صافی پرداخت و کیفیت بستر.

با استفاده از براقیت سنج و استفاده از شیوه های کنترل کیفیت خوب ، تنوع براق را می توان سریع ، آسان و دقیق با استفاده از براقیت سنج حرفه ای از PCE Instruments (PCE) ارزیابی کرد. هزاران متخصص در زمینه تولید و کنترل کیفیت برای ارزیابی استانداردها و ایمنی محصولات خود ازگلاس متر های دیجیتال PCE استفاده می کنند. هر براقیت سنج ارائه شده توسط PCE جمع و جور ، کاربر پسند و طراحی شده برای اندازه گیری براق در محل است.

این امر باعث می شود تسترهای براق PCE برای بررسی سطح براق در سطح تولید یا حتی در مزرعه مفید باشند.

نحوه اندازه گیری براقیت با براقیت سنج

برای انتخاب براقیت سنج مناسب برای کاربرد خود ، باید ارزیابی کنید که آیا سطحی که می خواهید آزمایش کنید براق بالا ، براق متوسط (نیمه) یا براق کم است. شما همچنین می خواهید نوع مواد مورد آزمایش با براقیت سنج را در نظر بگیرید. پس از تعیین این ویژگی ها ، می توانید از دستورالعمل های زیر برای تعیین زاویه مورد نیاز برای بدست آوردن دقیق ترین اندازه گیری استفاده کنید:

20 درجه = پوشش های براق بالا ، پلاستیک ها ، فلزات براق و مواد مشابه

60 درجه = پوشش های براق متوسط (نیمه) ، پلاستیک ها ، فلزات براق و مواد مشابه

85 درجه = پوشش های کم براق ، پلاستیک ها ، فلزهای براق و مواد مشابه

براق با هدایت یک پرتو نور با شدت ثابت ، با زاویه ثابت ، به سطح آزمایش و سپس نظارت بر میزان بازتاب نور از همان زاویه اندازه گیری می شود. این انعکاس دیدی با استفاده از براقیت سنج اندازه گیری می شود.

 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.