رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

فواید ماسک موی خانگی


blogwebblag1238569

ارسال های توصیه شده

ماسک موی خانگی 

اگر فقط یک محصول مختص به مو باشد که ما نتوانیم از صحبت در مورد آن چشم پوشی کنیم، آن محصولی نیست جز ماسک مو... به هر حال کدام محصولی بجز بهترین ماسک موی خانگی می‌تواند موهای خشک و آسیب دیده را مثل روز اول سالم بکند؟

ماسک مو را نوعی نرم کنندۀ موی خیلی قوی در نظر بگیرید. آنها فواید و تأثیرات یکسانی، مانند تقویت کنندگی و مقاوم سازیِ بسیار زیادی دارند. ولی ماسک‌های مو قوی تر بوده و تأثیرگذاری آن‌ها بیشتر است. ماسک مو همچنین می تواند بسیاری از مشکلات سلامتیِ موی شما را نیز از بین ببرد. آیا می‌خواهید تأثیر ماسک های نرم کنندۀ مو و طرز استفاده از آنها را بدانید؟ آنها را به مراقبت های روزانۀ موی خود اضافه کنید و بعد از آن متوجه می شوید که نتیجه ای که بدست می آورید (موهایی با ظاهر براق و درخشان تر، محکم تر و نرم تر) ارزش صرف زمان بیشتر را خواهد داشت.

 

چه کسانی می توانند از ماسک مو استفاده کنند؟

بهترین امتیاز ماسک مو این است که همۀ افراد با هر نوع و هر جنس مویی می توانند از آن استفاده کنند. مهم نیست موهای شما چه مشکلی دارند یا از چه جنسی هستند، حتی اگر فکر می کنید موهای بسیار سالمی دارید، باز هم ماسک مویی وجود دارد که مناسب شخص خود شما بوده و بتوانید از آن برای داشتن موهایی سالم تر و زیباتر استفاده کنید. حتی اگر به دنبال رشد مو هستید باید بدانید ماسک موی خانگی برای رشد مو بهترین انتخاب است.

 

 

ماسک مو چیست ؟

ماسک های مو محصولات درمانی هستند که با روغن های حیوانی و گیاهی، چربی ها و عناصر تقویت کنندۀ دیگر درست می شوند. این ماسک های موی آبرسان نسبت به شامپو و نرم کننده های عادی زمان بیشتری در موها باقی مانده و آنها را تقویت می کنند، به همین دلیل با یک بار استفاده تأثیرات چشم گیری خواهند داشت.

موهای ما در معرض استرس و فشار زیادی قرار دارند، این فشار ممکن است بدلیل گرمای حاصل از دستگاه های حرارتی مثل اتومو یا سشوار باشد، یا بخاطر مدل موی جدید و یا به جهت مؤلفه های دیگر می تواند باشد، که می تواند آسیب های جدی به موها وارد سازد. ماسک های مو به کاهش شکنندگی و آسیب موها کمک شایانی کرده و سلامت موها را تضمین می کنند. و تمامی این روند در خانۀ شما صورت می گیرد.

بنظر شما ماسک موی خانگی برای رشد مو کدام است؟

 

راهکارهایی برای افزایش تاثیر مثبت ماسک

 •  همیشه ماسک ها را به موهای تمیز و شامپو زده بزنید. همانگونه که ماسک صورت را باید به پوست تمیز بزنید، برای ماسک مو هم به همین صورت است که موهای تمیز مواد مغذی را بهتر به خود جذب می کند.
 •  حتما موهای خود را به چند قسمت تقسیم کنید و ماسک را کامل از ریشه تا نوک بزنید و سپس موهای خود را از پشت ببندید و آن را با کلاه بپوشانید، این کار باعث می شود که هوای اطراف موی شما گرم شود و جذب مواد مغذی نیز حداکثری شود.
 •  مو را سفت ببندید تا ماسک نریزد.
 •  قبل از شستن موها، یک حوله گرم را به مدت حداقل 5 الی 7 دقیقه روی موهای خود قرار دهید تا محیط آن دوباره گرم شود.
 •  در آخر نیز حتما موی خود را با آب ولرم و یا سرد شستشو دهید و سپس با حوله، کمی موها را فشار دهید تا مطمئن شوید که آب اضافی آن گرفته شده است.
 •  اجازه دهید که موها در معرض هوای آزاد خشک شود و حتی الامکان از سشوار و اتوی مو استفاده نکنید.

 

 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • پاسخ 0
 • ایجاد شد
 • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
 • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.