رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

فریت بار به آلمان


blogwebblag1238569

ارسال های توصیه شده

مهاجران و دانشجویان هیچ منعی برای ارسال لوازم و وسایل شخصی و همچنین وسایل مستعمل منزل خود به این کشور ندارند. شما میتوانید با خیالی آسوده تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی به تمام شهرهای آلمان ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای آلمان آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد، بدون هیچ گونه عوارض گمرکی انجام میشود. برای اطلاع بیشتر با پرسنل دفتر کالا تجارت اسکان  تماس بگیرید چون به مشاوره شبانه روزی برای پاسخ گویی به مسافران خود مجهز می باشد.

فریت بار به جای اضافه بار

ارسال بار مسافری و لوازم منزل به فرانکفورت، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به فرانکفورت، تنها بخشی از خدمات شرکت حمل و نقل هوایی شرکت کالا تجارت اسکان می باشد. فریت بار به اندازه 3 برابر هزینه ها را کاهش می دهد. بهترین قیمت فریت بار به آلمان، آن هم در کمترین زمان ممکن از تخصص های این شرکت خوش نام می باشد. 

ترخیص بار در گمرک فرودگاه های آلمان

در آلمان شما در داخل اتحادیه اروپا سفر می کنید لذا هیچ محدودتی در مقدار و یا ارزش کالاهایی که برای مصارف شخصی‌تان وارد میکنید وجود ندارد. کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند. اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما می بایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر، بسته های شما که با فریت بار به آلمان ارسال شده اند، توسط دستگاه X-Rey بازرسی می شوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .

 

عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند

قیمت فریت بار به آلمان هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه می شود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد، حجم و وزن بار، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی، برای کسانی که قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

تاثیر شهر مقصد بر روی قیمت فریت بار

فریت بار به آلمان برای هر شهر  در مقصد دارای هزینه ایی متفاوت است اما  کالا تجارت اسکان به شما  کمک می کند تا بهترین ایرلاین، با مقرون به صرفه ترین قیمت را انتخاب کنید.

به این ترتیب می توانید با دیدی باز و انتخابی درست، باکیفیت ترین شرکت هوایی را جهت ارسال بار با هواپیما انتخاب نمایید.

 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.