رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

برش لیزری روی چرم چیست؟


ارسال های توصیه شده

چرم برای برش و حکاکی لیزری این ماده سخت و بادوام بسیار همه کاره است و می تواند برای کالاهای چرمی مختلف مانند کیف پول، کیف پول، کیف یا کمربند استفاده شود. چرم مصنوعی و چرم طبیعی را می توان لیزری برش داد یا حکاکی کرد. چرم در اشکال، رنگها و اندازههای مختلف وجود دارد. این به شما بستگی دارد که چگونه از آن استفاده کنید.

Leather-samples-show.png

درمورد چرم کمی بیشتر بدانید:

منشاء: چرم از پوست حیوانات، به ویژه گاو به دست می آید، اگرچه از پوست حیوانات دیگر مانند گوزن، گوسفند، خوک و حتی برخی از خزندگان نیز می توان استفاده کرد.

استحکام کششی بالا: چرم به سختی پاره یا سوراخ می شود.

ویژگی های الاستیک و پلاستیک: چرم می تواند کشیده شود و سپس شکل جدید خود را حفظ کند.

مقاوم: با توجه به فرآیندهای دباغی و تکمیل سطح، چرم به راحتی تمیز می شود و هم در برابر آب و هم در برابر آتش مقاوم است (اگرچه می تواند زیر لیزر شعله ور شود).

دانه: چرم دارای دانه بندی و سطح طبیعی است که برای ظاهر و جلوه های مختلف قابل خریداری است. دانه های معمولی شامل دانه کامل، دانه بالا، دانه اصلاح شده و اسپلیت (فرآیندی که جیر تولید می کند) است.

پایان: چرم همچنین می تواند تمام شده یا فرآوری نشده باشد. پرداخت ها شامل آنیلین، نیمه آنیلین و چرم رنگدانه شده است.

 

 چگونه با چرم را با لیزر برش و حکاکی کنیم؟

Laser leather cutting

فرآیند سریع و مفید برش لیزری برای ساخت انواع کالاهای چرمی آماده به بازار عالی است. با این حال، قبل از اینکه دستگاه خود را راه اندازی کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در پایان، آزمون و خطا را کاهش میدهد، اما در اینجا دستورالعملهای اساسی ما وجود دارد که باید به شما در کارهای لیزری کمک کند.

همانطور که می بینید - تنظیمات آماده برای برش و حکاکی چرموجود دارد. البته باید به خاطر داشته باشید که انواع مختلفی از چرم در بازار یافت می شود و از پیش تنظیمات ممکن است برای همه آنها ایده آل نباشد.

نگهداری قطعه کار:

راه حل ایده آل برای نگه داشتن قطعه کار در مورد چرم، نوار فوم دو طرفه است. مطمئن شوید که به اندازه کافی از نوار چسب استفاده کرده اید تا مواد از روی میز سر نخورد. بررسی کنید که آیا چرم دقیقاً قرار گرفته است یا پروژه شما ممکن است کج شود.

برنامه های کاربردی چرم

سودآورترین کاربرد برش و حکاکی چرم، انواع کالاهای چرمی - کیف پول، کیف، کیف و غیره است. همچنین می توانید از سر ابزار

Laser PRO در ZMorph VX برای امضا و سفارشی کردن محصولات نهایی استفاده کنید. در اینجا چند نمونه از چرم ماشینکاری شده  آورده شده است. بهداشت و ایمنی اگرچه برش چرم با لیزر یک فرآیند نسبتاً تمیز و سریع است، برخی از مسائل بهداشتی مهمی وجود دارد که باید آنها را به خاطر بسپارید.

 

Laser Engraved Leather Map

اولین و مهمترین - به یاد داشته باشید که از عینک ایمنی لیزری که با سر ابزار لیزر یا مجموعه کامل  استفاده کنید. دیود لیزر به اندازه کافی قوی است که به بینایی شما آسیب برساند یا پوست شما را بسوزاند، بنابراین هنگام استفاده از این سر ابزار بیشتر مراقب باشید. ثانیاً، سوزاندن چرم ممکن است بخارهای ناخوشایندی منتشر کند. در صورت امکان - از کار کردن در اتاقی مشابه با دستگاه خودداری کنید و مراقب تهویه مناسب باشید. نکته آخر اینکه، زمانی که دستگاه کار می کند، عناصر متحرک را لمس نکنید. هر قسمت گشاد لباس یا موهای بلند شما می تواند در قسمت های متحرک گیر کند. لطفا مراقب باشید و از دستگاه برش لیزری چرم مسئولانه استفاده کنید.منبع مطلب درباره برش لیزری چرم:

https://pouyaboresh.com/%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D9%85/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.