رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

طرح های اسکلت دایناسور، حیوانات و ...

ampoursha مهمان

ارسال های توصیه شده

همیشه علاقه داشتم که طرح هایی داشته باشم که به وسیله دستگاه لیزر و یا برشهای دیگر بتونم اسکلتهای مختلف رو بسازم.

در اینجا سعی می کنم تا طرح های اصلاح شده رو قرار بدم.

امیدوارم لذت ببرین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

یک پروانه بسیار زیبا

با فرمت نرم افزار Corel draw

شما می توانید تمای کارها را با ورق پلکسی درست کنید و زیر اونها LED روشن کنید خیلی زیبا می شه.

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
  • 4 ماه بعد...
لطفاً از دوستان اگر کسی این فایلها را استفاده می کند تصویر نتیجه کارش رو قرار بده تا دوستان هم استفاده کنند
لینک ارسال

1.jpg

خوب در اومد فقط دو نکته داشت که اول اینکه واقعا سرش رو نمیدونستم چطور بایست وصل کرد همینطوری جا زدم بعدش هم شیار بال هاش به نصبت جاهای دیگه گشاده و یکم شله ولی در کل مرسی از طرحی که گذاشتید :roze:

لینک ارسال

2.jpg

پروانه هم خوب در اومد نکته تو پروانه هم فقط شاخک هاشه که اگه از پشت بال ها بیرون میاومد و روی سرش نصب میشد بهتر دیده میشد:rot:

لینک ارسال

خوب در اومد فقط دو نکته داشت که اول اینکه واقعا سرش رو نمیدونستم چطور بایست وصل کرد همینطوری جا زدم بعدش هم شیار بال هاش به نصبت جاهای دیگه گشاده و یکم شله ولی در کل مرسی از طرحی که گذاشتید :roze:

ابتدا تشکر می کنم که تصویر کارتون رو قرار دادید. بسیار زیبا شدند سعی می کنم طرحهای دیگه رو هم اطلاح کنم و قرار بدم.

فکر می کنم نزدیک به 100 تا طرح باشند ولی اطلاحشون یکم زمان بره.

در مورد دو نکته ای که فرمودید:

1- در مورد شیوه نصب متأسفانه این طرحها کاتالوگ نصب ندارند و شما باید با یک مقدار صبوری نصبشون کنید.

2- در مورد لقی هم این طرح ها اندازه استانداردی نداره و من شیار ها رو روی 1.8 میل تنظیم کردم که شما می تونید توی محیط طراحی تصحیحشون کنید و مطابق با متریالتون تنظیمش کنید.

باز هم تشکر از تصویر زیبا و کار زیبا ترتون

ضمناً ممنون می شم در مورد متریالی که استفاده کردید توضیح بدید (البته فکر می کنم ام دی اف با روکش طرح چوب باشه)

لینک ارسال

لطف دارید

متریال مورد استفاده تخته سه لای ایرانی (یا همون روکش تخته ای سه میل) که کیفیت خوبی هم نداشت فقط من روی اون از رنگ شاپون قهوه ای با یه دست سیلر و کیلر کار کردم چون این ام دی اف های طرح چوب فقط یک سمت کار طرح دار میباشد و این طرح های اسکلت از جهت های مختلف دیده میشه و کار یک دستی ارائه نمیده

متشکرم

لینک ارسال

طرح پازل ببر دندان خنجری

البته این طرح برای ورق 3 میل طراحی شده است ولی می تونید متناسب با ورق مورد نظرتون تغییرش بدید.

st1.jpg

Saber_Tooth.jpg

Saber_Tooth.cdr

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
Sadeq Khodadadi مهمان

طرح اژدها

خودم روی چوب 2 میلیمتر برش کردم. برشش زیاد سخت نبود فقط بهم وصل کردنش خیلی سخت بود. چون قطعات خیلی زیادی داره

jtronics_dragon_02_display_large_preview_featured.jpg

2mm.cdr

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.