رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

معرفی برخی از انواع چراغ های پلیس


imenkala مهمان

ارسال های توصیه شده

معرفی برخی از انواع چراغ های پلیسی

چراغ های پلیسی عامل مهمی در ایجاد امنیت جادهای محسوب میشوند، قیمت چراغ پلیسی با توجه به نوع آن متفاوت است. خرید چراغ پلیسی به صورت اینترنتی امکان پذیر است. فروشگاه ایمن ترافیک کالا عرضه کننده انواع چراغ پلیسی با کیفیت بالا می باشد. این فروشگاه فروش چراغ پلیسی را به صورت اینترنتی عرضه می کند. این چراغها هشدارهای لازم را از طریق بصری به رانندگان میرسانند و باعث کنترل تردد و ترافیک جادهای میشوند. چراغ های پلیسی جزء آن دسته از تجهیزات پلیس هستند که به عنوان تجهیزات ترافیکی به کار برده میشوند. این گروه از تجهیزات پلیسی در کنترل ترافیک و هدایت وسایل نقلیه کاربرد فراوان دارند. فلاشر پلیسی و چراغ گردان پلیسی به خودروهای پلیس نصب میشود و به رانندگان مجاور با ایجاد نور هشدار میدهد که راه را برای خودرو پلیس یا خودرو امداد باز کنند.

آژیر پلیس با ایجاد صدای زیاد همین پیام را از طریق حس شنوایی به رانندگان میرساند و رانندگان راه را باز میکنند تا پلیس و نیروهای امدادی بتوانند به موقع در محل مأموریت خود حاضر شوند و بروز اتفاقی ناگوار جلوگیری کنند. از پلیس مجازی به منظور کنترل سرعت رانندگان در مکانهای پرخطر جادهها استفاده میشود. وجود پلیس مجازی در جادهها باعث میشود رانندگان توجه بیشتری به قوانین رانندگی داشته باشند و کمتر برای دیگران ایجاد خطر نمایند.

انواع مختلف تجهیزات پلیسی که در کنترل در کنترل ترافیک از آن استفاده میشود عبارتاند از:

• چراغ های پلیسی

• چراغ گردان پلیسی

• آژیر پلیسی

• پلیس مجازی

با مطالعه این مقاله شما میتوانید اطلاعات کاملی از مشخصات، روش استفاده و دیگر جزئیات این سری از تجهیزات ترافیکی را به دست بیاورید و با قیمت انواع آزیر پلیس، روش خرید پستی آژیر پلیس، خرید اینترنتی آژیر پلیس و قیمت چراغ پلیسی آشنا شوید.

چراغ چشمک زن دو قلو مگنتی

برای استفاده از چراغ چشمک زن پلیسی باید چراغی انتخاب شود که حجم نور تولیدی آن زیاد باشد در حدی که رانندگان اطراف متوجه حضور پلیس شده و برای عبور خودرو راه باز کنند.

چشمک زن پلیسی آبی قرمز که قابل نصب روی شیشه عقب و جلوی ماشین پلیس است یک سیم فنری دارد که به فندکی خودرو وصل میشود و انرژی الکتریکی مورد نیاز دیلایت پلیسی را تأمین میکند.

چراغ خطر LED تک جهت پشت کامیون

استفاده از چراغخطر مناسب در پشت کامیونها برای کاستن از خطرات ضرورتی انکارناپذیر است. چراغ خطر LED در شب رانندگان عقب ماشین را از وجود کامیون با خبر میکند و آنها را راهنمایی میکند که از به کامیون برخورد نکند.

چراغ خطر LED عقب کامیون

چراغ های پلیسی برای ماشین در زمان خرابی قابل استفاده است و در اتوبانها و محلهای پرتردد به خودروهای دیگر هشدار میدهد تا مواظب باشند و به خودرو شما برخورد نکنند. بیگمان قیمت چراغ پلیسی ماشین آنقدر زیاد نیست که شما بیخیال خرید و استفاده از آن در چنین مواقع خطرناکی شوید. چراغ خطر پشت کامیون با چند رنگ مختلف حواس رانندگان پشتی را جمع میکند تا با کامیون شما برخورد نکنند. این چراغ با نور زیاد میتواند مانع خوبی برای حواس پرتی رانندگان دیگر باشد.

چراغ فلاشر پلیسی آفتاب گیر

چراغ پلیسی ماشین از به وجود آمدن برخی نزاعهای احتمالی جلوگیری میکند و به افراد هشدار میدهد که پلیس نزدیک است. چراغ های ال ای دی پلیسی دو رنگ آبی و قرمز به منظور هشدار به رانندگان جهت باز کردن راه خودروی پلیس به کار میرود. نور زیاد این چراغ قابلیت رؤیت از فاصله دور را دارد. این چراغ پلیسی میتواند در به موقع رسیدن مأموران پلیس به محل مأموریت نقش خوبی ایفا کند.

چراغ فلاشر پلیسی جلو موتوری

انواع چراغ های پلیسی شامل چراغ پلیسی موتور، چراغ پلیسی ماشین اسپرت، چراغ فدرال، فلاشر پلیسی جلو پنجره و فلاشر پلیسی داشبوردی به دلیل استفاده از آن در کنترل ترافیک در بین تجهیزات ترافیکی به فروش میرسند.

جنس قاب نگهدارندِ فلاشر پلیسی جلو موتوری باید به گونهای ساخته شود که در مقابل نور خورشید ماندگاری لازم را داشته باشد و رنگ آن کنده نشود.

چراغ خطر ال ای دی دو جهت پشت کامیون

وجود چراغ خطر در پشت کامیونها که جزء وسایل سنگین هستند علاوه برای اینکه خطرات احتمالی را برای رانندگان پشتی کاهش میدهد زیبایی کامیون را نیز افزایش میدهد. چراغ خطر ال ای دی دو جهت پشت کامیون از نظر طرح خاصی که برای ساخت آن به کار رفته بر زیبایی و کارایی چراغهای پشت کامیون افزوده است.

چراغ های پلیسی باید در مقابل نفوذ آب باران مقاوم باشند و رطوبت نتواند به درون چراغها راه یابد و باعث خرابی قسمتهای الکترونیک آن شود ساخت چراغ های پلیسی باید به گونهای صورت گیرد که قابلیت نصب آسان و سریع روی پنجره و قسمتهای ماشین را داشته باشد به گونهای که آسیبی به خودرو وارد نکند.

فلاشر جلو داشبوردی

فلاشر جلو داشبوردی برای هشدار به رانندگان جلویی جهت عبور خودرو پلیس استفاده میشود. کاربرد این نوع از فلاشر پلیسی باعث شده است نیروهای پلیس در سر وقت مأموریتهای خود را به اتمام رسانند. خرید چراغ پلیسی جلو پنجره نیاز به مجوز خاصی ندارد، ولی برای استفاده از این وسیله در خیابان باید مجوز داشته باشید. در صورت استفاده بدون مجوز و رؤیت شدن توسط پلیس باید جریمه چراغ پلیسی پرداخت کنید.

انتقال سریع بیماران و مصدومین توسط نیروهای امدادی در حفظ جان آنها از اهمیت ویژهای برخوردار است، خرید چراغ پلیسی جلو پنجره مناسب میتواند باعث شود تا رانندگان راه را برای خودروهای اورژانس باز کنند و این ماشینها سریعتر بالای سر بیماران حاضر شوند.

فلاشر جلو داشبوردی پاور LED

قیمت چراغ های پلیسی متناسب با کاربرد آن متغیر است، قیمت چراغ پلیسی اسپرت از چراغ قوه های پلیسی بیشتر است. شما بدون داشتن مجوز میتوانید تعداد کمی از فلاشر پلیسی و چراغ های پلیسی برای ماشین را سفارش دهید ولی برای خرید تعداد بالای این لوازم باید نامه رسمی از ارگانهای مربوطه داشته باشید.

چراغ های پلیسی به منظور هشدار دادن به رانندگان دیگر توسط پلیس، آتش نشانی، نیروهای امدادی و بعضی خودروهای شهرداری استفاده میشود.

 

خرید انواع فلاشر پلیسی

بهتر است قبل از خرید عکس چراغ پلیسی در انواع مختلف آن مانند چراغ پلیسی اسپرت را در سایت ایمن ترافیک کالا مشاهده کنید و سپس اقدام به انتخاب و خرید چراغ چشمک زن پلیسی نمایید.

قیمت چراغ پلیسی جلو پنجره متناسب با ماندگاری و حجم نوری که تولید میکند تعیین میشود، با افزایش تعداد لامپ ال ای دی قیمت آن نیز افزایش مییابد.

 

چراغ-پلیسی-تکی.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.