رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بهترین نرم افزار شبیه ساز اندروید به همراه لینک دانلود گوگل پلی


mahsadavoodi979 مهمان

ارسال های توصیه شده

شبیهساز اندروید چیست؟

شبیهساز اندروید به تمامی اپلیکیشنهایی گفته میشود که میتواند با تکیه بر تمامی منابع سختافزاری، سیستمعامل اندروید را اجرا کند. یعنی شما میتوانید یک نمونه از شبیهساز اندروید را روی سیستم ویندوز و یا هرسیستم مشابه دیگری نصب کنید و از امکانات اندرویدی نیز استفاده نمایید.

 

 

البته باید بدانید سرعت استفاده از امکانات اندرویدی در سیستم ویندوز کمی کندتر خواهد بود. زیرا شبیهساز اندروید برای استفاده از منابع سختافزاری، کدهای سیستم را بهکلی تغییر میدهد و همین موضوع نیز تاثیرات سوئی را روی سرعت سیستمعامل خواهد داشت.

 

 

شبیهسازهای اندروید چه کاربردی دارند؟

شما میتوانید از شبیهساز اندروید برای مقاصد متفاوتی استفاده کنید. در ادامه برخی از این کاربردها را با هم بررسی میکنیم. با ما همراه باشید تا بتوانید بیشتر در این باره اطلاعات کسب کنید.

 

  • کمک به عیبیابی اپهای ساخته شده
  • آشنایی با سیستمعامل اندروید
  • نصب اپلیکیشنهای اندروید روی سیستم
  • نصب بازیهای اندرویدی روی سیستم

 

 

 

 

معرفی مشهورترین شبیه ساز اندروید: شبیه ساز اندرویدی برای کامپیوتر BlueStacks

bluestacksbeta.1419966556.0.jpg

برنامه BlueStacks احتمالاً شناختهشدهترین شبیه ساز اندروید در فهرست ماست. این برنامه به گونهای طراحی شده تا استفاده از آن راحت باشد و دقیقاً طرز کار گوشیها یا تبلتهای اندرویدی را شبیهسازی کند. BlueStacks دارای دو نسخه رایگان و پولی است که در نسخه رایگان آن شاهد تبلیغات هستیم. این برنامه در اصل برای بازیهای اندرویدی طراحی شده و رابط کاربری آن به گونهای است که افراد بتوانند به راحتی بازیها را دانلود و نصب کنند. البته امکان مراجعه به گوگل پلی و جستجو برای سایر اپلیکیشنها نیز وجود دارد. علاوه بر این، اگر بخواهید برنامهها و بازیها را از یک منبع خارجی نصب کنید، میتوانید از فایل APK آنها استفاده کنید. BlueStacks به طور کامل با ویندوز سازگاری دارد و به راحتی با سخت افزار کامپیوتر شما هماهنگ میشود. به همین خاطر میتوان گفت این برنامه یکی از بهترین شبیه ساز های اندروید برای کامپیوتر است. برای دانلود بهترین شبیه ساز اندروید میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

 

دانلود شبیه ساز اندروید BlueStacks

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.