رفتن به مطلب
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

فهرست کلوپ

تمام کلوپ ها

 • گروه عمومی  ·  آخرین فعالیت

  ارائه مباحث علمی و غیر علمی در رابطه با افرادی که سی ان سی کار هستند.
 • گروه عمومی  ·  آخرین فعالیت

  ضمن عرض خسته نباشید من یکسری مطالعات در خصوص سی ان سی (ساختش) داشتم ولی در کل واسه اینکه به هدفم که برش یک سری ورق های مس هست ، (همون ورق هایی که در الکترونیک به طور مثال : کنترل های تلویزیون رو وقتی باز میکنید مدارها روی همون طرق ها که آمیزه ای از مس و یک ورق استخوانی است استفاده میشه) ، نتونستم راه رو واسه تهیه دقیق قطعات و عدم هزینه اضافی پیدا کنم ، توضیحات بیشتر اینکه این ورقها در سایز حداکثر 50 سانت در 70 سانت هست ، یعنی دستگاه یک ورقه با این سایز رو پشتیبانی کنه کافیست ، .... حالا واسه این امروز با خودم فکر میکردم که اگه با کمک شما دوستان از طریق مهندسی معکوس از آخر به اول بیام قطعات مورده نظر خیلی راحتر شناسایی میشه ! لطفا کمکم کنید تا بسازمش ممنون میشم .
 • گروه عمومی  ·  آخرین فعالیت

  ﺍﻳﻦ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻑﺯﺍﻳﺶ ﺳﻄﺢ ﺩﺍﻧﺶ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪﺍﻥ ﺑﻪ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﻭﻳﺪﻳﻮﻳﯽ ﻭ ﺍﺷﺘﺮﺍﮐﮕﺬﺍﺭﯼ ﻣﻘﺎﻼﺗ،ﻨﻤﻮﻧﻪ ﺁﺛﺎﺭ ﻭ ... ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺖ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪﺍﻥ ﻭ ﺍﺳﺎﺗﻴﺪ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
 • گروه عمومی  ·  آخرین فعالیت

  سلام دوستان خسته نباشید عذر میخوام من در مشهد زندگی میکنم و برای ساخت دستگاه cnc یک سری مطالاعات رو انجام دادم ولی در حال حاضر واسه تهیه موتور ، رله ها و بقیه قطعات نمیدونم به کجا مراجعه کنم . اگر به نوعی میتونید کمک کنید ممنونتون میشم
 • گروه عمومی

  یکی از مهمترین مواردی که قبل از ظراحی یا خرید و بکارگیری یک سیستم های تک باید اطلاعات کافی در مورد آن داشت مورد نگهداری و سرویس و تعمیرات واجمالا خدمات موسوم به خدمات پس از فروش است . این گروه قرار است تجربیات 27 ساله خود را با دیگران در میان بگذارد . آموزش تعمیرات سی ان سی ،لیزر ،پرینتر 3 بعدی نیز از اهداف این گروه است انشالله .
×
×
 • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ابتدا قوانین سایت را مطالعه کنید.